N
eskausmingas įaugusių nagų gydymas klijuojant sąsagas. Skausmas tampa nepakeliamu, tačiau iš pirmo žvilgsnio beveik nieko įtartino nematyti. Galbūt būtent todėl Jūs apsilankėte mūsų pėdų priežiūros kabinete.

 

Jūsų pėdų pirštų nagai truputėlį išsigaubę, tačiau nežiūrint to, viskas atrodo lyg ir tvarkoje. Galų gale, Jūs juk rūpestingai prižiūrite savo nagus. Tačiau kartais, visai to nenorėdami, Jūs priverčiate nagus nugrimzti gilyn į nago guolį. Užuot natūraliai augę, jie deformuojasi ir įauga. Dažniausiai taip atsitinka didžiųjų pirštų nagams, kurie deformuojasi dėl netinkamos priežiūros ar per ankštos avalynės. Įaugę nagai su kiekvienu žingsniu sukelia skausmą. Šį trūkumą kooreguoja taip vadinamos nagų sąsagos. Visai neseniai ir dar šiandien, labai ekstremaliais atvejais naudojami kablys ir kabė. Metaliniai lankeliai pakišami po laisvu nago kraštu ir ilgos, varginančios procedūros metu grąžina nagui jo pradinę formą.

Veriančius skausmus malšina mažytė plokštelė

Visiškai kitaip veikia BS-sąsaga. Ji – tik plastmasinė plokštelė, vos pusės centimetro pločio ir kelių ilgių. Jei išimtinais atvejais ji netinka – nukerpama iki reikiamo ilgio. Bet kokiu atveju, BS-sąsaga nepalenda po oda. Ji paprasčiausiai užklijuojama ant deformuotos nago dalies. Dabar ji tampa aktyvia, atplaiduoja nagą kaip lanką, kuris ieško nejudamos padėties. Jėgų pusiausvyra išlieka keturias savaites, sąsagos beveik nematyti ir per trumpą laiką ji išvaduoja nuo skausmo.

Kaip malonu eiti, kai pėdos laisvos!

Švelni BS-sąsagos jėga išgydo ilgam laikui. Jau tik pradėjus gydymą, dažniausiai dingsta visi nusiskundimai, ir Jūs galite judėti taip lengvai, kaip jau seniai negalėjote. Sportuojant, keliaujant ir žinoma kasdienėje veikloje Jūsų pėdos jaučiasi pavydėtinai gerai. Pakalbėkite apie tai su savo pėdų priežiūros specialistu/specialiste. Kaip jau minėjome: dar nieko nesimato, tačiau skausmas vargina kiekviename žingsnyje. Yra visa eilė liguistų nagų pakitimų, kuriuos BS-sąsaga akimirksniu sušvelnina, atstato natūralų nago augimą ir kooreguoja pažeidimus.

Efektyvi ir vos pastebima

BS-sąsaga yra vieno milimetro storio dalelė. Ji – tik speciali plastmasinė juostelė. Formą suteikiančia sąsaga ji tampa tik ypatingų medžiagos savybių dėka. Dar viena komfortiška BS-sąsagos savybė – užklijuota ant nago ji yra atspari vandeniui. Ji pritvirtinama per keletą sekundžių ir ypač tolygiai priglunda. Bet kokiu atveju, BS-sąsaga yra absoliučiai nepastebima. Tik Jūs pastebėsite, kaip patogu ją dėvėti, kaip dingsta skausmas ir Jūs pagaliau galite visiškai nevaržomai judėti.

BS SĄSAGOS – tai veiksmingas rankų ir pėdų nagų gydymas ir korekcija

BS-sąsaga turi tiek daug panaudojimo galimybių, kiek daug yra ir įaugusių nagų priežasčių. Jūsų pėdų priežiūros specialistė/specialistas mielai Jums patars apie labai specifinį, bet kartu ir paprastą bei greitai skausmą malšinantį BS-sąsagos panaudojimą. Jums bus parodyta maža juostelė, aiškiai išdėstyta gydymo eiga, kai kuriais atvejais aptartos ypatybės ir pateikti sėkmingo gydymo rezultatų pavyzdžiai.

 

Švelni jėga natūraliems nagams – malšina skausmą, stabilizuoja nago augimą!
Written by Robertas